.
 

  Radisson Blu Hotel Ankara
 
 
 
Konferans 08-10 Eylül 2017 tarihlerinde Radisson Blu Hotel Ankara'da gerçekleştirilecektir. Katılımcılarımızın otelde konaklama zorunluluğu bulunmamaktadır. Konferans günlerinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki kez sunulacak olan kahve-çay ve kuru pasta ikramlarından tüm katılımcılarımız katılım ücreti kapsamında (ayrıca ücret bir ödemeden) yararlanabilecektir. Ayrıca kayıt ücreti yatırmış olan tüm katılımcılar, sunumlarının olduğu gün ücretsiz olarak öğle yemeklerinden yararlanabilecektir. Öğle yemeği için kayıt esnasında verilecek kartları almayı unutmayınız.
 

 
Otelde konaklama yapmak isteyen katılımcılarımız için organizasyon olarak özel bir anlaşma yapılmıştır. Doğrudan otele yapılacak rezervasyonlarda konferans için oluşturulan formu kullanarak;

SNG - Tek kişilik oda 190 TL  (Tek kişi ücretidir)
DBL - Çift kişilik oda 210 TL (İki kişi ücretidir)

yararlanılabilir. Konaklama fiyatlarına kahvaltı dahildir.

Bununla birlikte Ankara'da daha uygun oteller bulunmaktadır. Konferans otelinde konaklama zorunluluğu yoktur.

 
Konferans eş zamanlı olarak 6-8 farklı salonda gerçekleşecektir. Konferans süresince otelde Wi-Fİ hizmetlerinden katılımcılar ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Poster sunumları için ortak alanda bir yer tahsis edilmiştir. Sanal sunumlar tek salonda önceden hazırlanmış video kayıtlar üzerinden gerçekleştirilecektir.