• ICTTR: 6th International Conference on Tourism: Theory, Current Issues and Research


  BİLDİRİ ÇAĞRISI

  Değerli Meslektaşlarım


  ICTTR: 6th International Conference on Tourism: Theory, Current Issues and Research - (6. Uluslararası Turizm Konferansı: Kuram, Güncel Konular ve Araştırmalar) 07-09 Eylül 2018 tarihlerinde Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleştirilecektir. ICSER-International Center of Social Science & Education Research ile Moscow State University işbirliği, International Journal of Social Sciences & Education Research (IJSSER), Journal of Tourism Theory & Research (JTTR) ve International Journal of Global Tourism Research (IJGTR) dergileri tarafından desteklenenen ICTTR Moskova 2018 turizm ve ilişkili disiplinlerarası çalışmaları kabul etmektedir. ICTTR Moskova 2018 farklı ülkelerden katılımcılara yaptıkları çalışmalarla akademik ve bilimsel bir paylaşım, tartışma ve işbirliği ortamı sağlamaktadır. Konferans dili İngilizce, Türkçe ve Rusça olarak belirlenmiştir.  
   
  Konferansın amacı, turizm alanındaki akademisyenler, araştırmacılar, profesyoneller, uygulayıcılar ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirerek bilgi alış verişini sağlamak ve konferansla ilgili konularda deneyimleri, çalışmaları, yeni fikirleri, araştırma bulguları ve sonuçlarını paylaşmaktır. Konferans, katılımcılara bilimsel bir ortamda turizm alanındaki yenilik ve gelişmelerle birlikte benimsenen pratik çözümleri tartışma fırsatı sunmaktadır.
   
  Sizleri turizm ve turizm ile ilişkili alanlardaki uzmanlığınız, deneyimleriniz ve araştırma sonuçlarınızı paylaşmak için ICTTR Moskova 2018 konferansına davet ediyoruz. Verimli bir organizasyon gerçekleştirmek için yapacağınız değerli katkılarınızı önemsiyor ve birlikte olmayı umuyoruz.