.

  Club Hotel Sera, Lara, Antalya
 
 
 
Konferans 20-22 Nisan 2018 tarihlerinde Club Hotel Sera'da  gerçekleştirilecektir. Katılımcılarımızın otelde konaklama zorunluluğu bulunmamaktadır. Konferans günlerinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki kez sunulacak olan kahve-çay ve kuru pasta ikramlarından kayıt yaptıran tüm katılımcılarımız katılım ücreti kapsamında (ayrıca ücret bir ödemeden) yararlanabilecektir. Ayrıca kayıt ücreti yatırmış olan tüm katılımcılar, sunumlarının olduğu gün ücretsiz olarak öğle yemeklerinden yararlanabilecektir. Öğle yemeği için kayıt esnasında verilecek kartları almayı unutmayınız.
 

 
Otelde konaklama yapmak isteyen katılımcılarımız için organizasyon olarak özel bir anlaşma yapılmıştır. Konaklama talebi olan katılımcılarımız BURAYA TIKLAYARAK detaylı bilgilere ulaşabilir.

Bununla birlikte Antalya'da daha uygun oteller bulunmaktadır. Konferans otelinde konaklama zorunluluğu yoktur. Ancak otel, katılımcıların sunum günü dışında konferansı takip etmesi durumunda 75 TL günlük dış katılımcı ücreti talep etmektedir.

 
Konferans eş zamanlı olarak 6-8 farklı salonda gerçekleşecektir. Konferans süresince otelde Wi-Fİ hizmetlerinden katılımcılar ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Poster sunumları için ortak alanda bir yer tahsis edilmiştir. Sanal sunumlar tek salonda önceden hazırlanmış video kayıtlar üzerinden gerçekleştirilecektir.